TRADICIONĀLĀS VERTIKĀLĀS ŽALŪZIJAS

Vertikālās žalūzijas – ir klasisks un elegants loga noformējums, ko īpašu padara plašais audumu klāsts un iespēja žalūzijas pielāgot arī nestandarta formas logiem – slīpiem vai arkveida. Vertikālās žalūzijas ir piemērotas gan mājokļos, gan sabiedriskajās telpās. Audumu klāstā aptumšojoši, mazgājami, saules starus atstarojoši un caurredzami audumi dažādās krāsu variācijās.


SAULES BURA

Mūsdienu telpu interjeros ļoti svarīgi ir izcelt kādu īpašu detaļu. Par šādu “rozīnīti” jūsu telpā var kļūt vertikālā auduma žalūzija “Saules bura “.

Dažādos diennakts laikos pie dažāda apgaismojuma žalūzija telpā izsaktīsies atšķirīgi un piedos telpai īpašu šarmu. Daudzveidīgā krāsu un audumu izvēle ļaus jums piepildīt visorģinālākās ieceres interjēra veidošanā

Elegantās Saules buras līnijas piedos telpai īpašu noskaņojumu. Izkliedējot saules starus telpā radīsies svaiguma un siltuma sajūta, kur būs patīkami strādāt un atpūsties.


FOTO ŽALŪZIJAS

Jauns un moderns virziens interjera noformējumā. Piedāvājam foto uzlikšanu uz rullo un vertikālo audumu žalūzijām. Varam piedāvāt dažādus ekskluzīvus foto, ko uzliktu uz žalūzijām.

Iespējams arī izmantot jūsu foto vai logotipu. Foto žalūzijas būs lielisks dizaina elements jūsu dzīvoklī vai ofisa interjerā.