Insektu siets lieliski pasargās Jūsu mājokli no kukaiņu, ziedputekšņu un putekļu iekļūšanas caur logiem un durvīm.

Ja gadījusies bēda un sietiņa audums saplīsis nebēdā,mēs varam to nomainīt!

Rāmjveida pretinsektu sieti.

Rāmjveida moskito sietu veids ir pats populārākais. Tas piemērojams visu materiālu logiem. Rāmjveida sietu var komplektēt ar dažādiem montāžas stiprinājumiem, atkarībā no loga profila. To var ļoti ātri uzstādīt un pēc vajadzības noņemt. Sieta alumīnija rāmītis var būt dažādu krāsu toņos – balts, brūns, antracit, zelta ozols, rieksts, mahagon. Sieta audums stiklašķiedras, gaiši pelēks.

Veicam arī sietu remontu. Piedāvājam konsultāciju par precīzu uzmērīšanu un montāžu. Moskito sietiņus piegādājam iepakotus kartona kastē, kas pasargā sietiņus no deformācijas transportēšanas procesā.

Rullo veida pretinsektu siets.

Rullo moskito siets efektīgi piemērojams jumta logiem un skandināvu tipa logiem, kas veras uz āru.

Var uzstādīt visiem uz iekšu veramiem logiem no jebkura profila un materiāla. Piemērojams balkona durvīm , dienas laikā turot atvērtu, bet pa nakti aizvelkot ciet. Siets montējas no ārpuses uz loga rāmja. Konstrukcijas vadotnes un kasete ,kur sarullējas siets, izgatavots no alumīnija. Tas nodrošina ilgu eksplotācijas laiku šiem sietiem. Izvēloties rullo sietu atrisināsies problēma ar sieta uzglabāšanu un saglabāšanu ziemā.

Veramie pretinsektu sieti.

Ērti piemērojami balkona, tereses ārdurvīm. Durtiņas izgatavotas no alumīnija profiliem ar smalku formu. Viegli uzliekamas un noņemamas ziemas periodā. Vairāki durtiņu magnēti nodrošina blīvu piespiešanos pie esošā durvju profila. Durvis ieteiktu izvēlēties ar dalījumu, kas nodrošina papildus durtiņu noturību. Durtiņas var aprīkot arī speciāli lūku mājdzīvniekiem. Piedāvājumā ir gan vienviru, gan divviru veramie sieti.

Durtiņu alumīnija rāmītis var būt dažādos krāsu toņus – balts, brūns , antracit, zelta ozols, rieksts, mahagon, kas lieliski izskatīsies pie Jūsu ēkas fasādes.