REHAU 5 kameru profila sistēma ir piemērota kā dzīvokļiem un mājām, tā arī lieliem objektiem. Sistēmas konstrukcija vienlaicīgi nodrošina teicamu siltuma izolāciju un logu statisko noturību. Siltumaiztures koeficients k=1,3 ar armējumu.

  • Iebūves dziļums: 70 mm / Atdurblīvējums
  • Kameru skaits : 5 kameras
  • Siltuma izolācija: Uf= 1,3 W/m2K
  • Skaņas izolācija: līdz skaņas izolācijas klasei 4 (VDI 2719)

REHAU Logi no profiliem “Euro-Design 60”

REHAU 3 kameru PVH profils ar rāmju biezumu 60 mm 3 kameru profili nodrošina pietiekamu siltuma un skaņas izolāciju telpām. Profila siltuma aiztures keoficients k ar armatūruir1,6W/(m2*k)

Loga trokšņu izolācija

Vienkāršs piemērs: Trokšņu līmenis uz ielas sastāda 85 db. Bet 50 metru attālumā, ne zemāk, kā 75 db. Logi, kuri ražoti no REHAU profiliem to pazeminās zem 30 db, līdz ar to tiks sasniegts komforta līmenis dzīvojamā telpām, kas sastāda 40 – 45 db.

Loga elegants ārējai dizains

Pateicoties glancētai profilu virskārtai un stikla līstēm ar 15 grādu slīpumu. Loga rāmja un vērtnes hermētiskums 2-cilpu gumijas blīvējums aiztur putekļus, ūdeni un caurvēju.

Loga Vēdināšana

Lai nodrošinātu telpās, kurās nav vēdināšanas kanālu optimālu mikroklimatu, REHAU piedāvā papildus mikrovēdināšanu, ventilācijas kanālus uz stikla paketes vai ventilējamas blīvgumijas.

Loga Ekspluatācija

Jums visu ekspluatācijas laiku vairs nevajadzēs krāsot logu. Pateicoties glancētai virsmai, tie ir viegli kopjami.